Bison cup 2015

Sedmého ročníku turnaje se zúčastnilo 30 mužských a 5 ženských týmů, za což jsme velice rádi. Vzhledem k tomu, že ve stejném termínu probíhala rozlučka Petra Švancary na stadiónu Za Lužánkami, považujeme počet přihlášených týmů za úspěch.

Turnaj proběhl v tradiční pohodové atmosféře a za příznivého počasí (i když v sobotu to nevypadalo dobře, tak jsme měli opět štěstí a přeháňku jsme za pomocí acuweatheru zvládli bez paniky:)).

Zpestřením pro všechny byla ženská část turnaje – překvapila nás fotbalová úroveň a nasazení, se kterým holky hrály. Budeme se snažit v dalším ročníku navázat na tuto novinku a postupně turnaj žen vylepšovat.

V sobotu večer se konala podruhé letní noc v sousedním kulurním areálu. Za velkého nadšení přihlížejících odpálil předseda klubu v 23.00 velkolepý ohňostroj. Následovala dance party do brzkých ranních hodin.

V neděli ráno jsme začali turnajem starších žáků – Memoriál MVDr. Jana Hniličky (již 3.ročník). Od 10.30 začaly vyřazovací boje v turnaji mužů. Osmifinále a čtvrtfinále se odehrála na obou hřištích současně. Semifinále a zápasy o umístění už proběhly na centrálním hřišti.

Gratulujeme vítězům: ŠPEKULANTI

Tým Špekulantů prokázal velký fotbalový um a souhru, když dokázal ve skupině i v semifinále porazit loňské finalisty (Mima Ploty) a ve finále tým EFCÉ (tým, který v semifinále vyřadil loňské vítěze – Šutéry).

Špekulanti se tak zapíší  k ostatním vítězům BISONcupů na putovní pohár a do našich kronik!

 

 

 

 

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem účastníkům, návštěvníkům a sponzorům!

Přízeň můžete vyjádřit likem naší FB stránky, sdílením a komentováním příspěvků a fotek:)https://www.facebook.com/bisoncup/likes

Těšíme se na Vás v následujím ročníku Bisoncupu. Konat se bude na konci června!!! Novinky a podrobnosti budeme postupně zveřejňovat na webu a facebooku:).

Se srdečným pozdravem tým pořadatelů:)

Fotogalerie z akce ZDE.