Regionální značka pro místní výrobky BRNĚNSKO originální produkt.

Vážení představitelé obcí na území MAS Slavkovské bojiště,

Ráda bych Vás informovala, že MAS Slavkovské bojiště vyhlásila výzvu k podávání žádostí o regionální značku pro místní výrobky BRNĚNSKO originální produkt.

 

Značka může být udělena řemeslným výrobkům a uměleckým dílům (např. výrobky ze dřeva, slaměné ozdoby, krajky, šperky, keramika, sklo, papírové obaly, upomínkové předměty, nábytek), potravinám a zemědělským produktům (např. mléko, sýry, maso, vejce, pečivo, obiloviny, ovoce, zelenina, víno, nápoje, med), přírodním produktům (např. lesní plody, léčivé byliny, čaje, extrakty z rostlin pro kosmetické účely, rákos).

 

Regionální značka BRNĚNSKO originální produkt je součástí 30 značek, které po celé republice zviditelňují poctivé produkty, které jsou vyráběny v návaznosti na dobré tradice, s respektem k přírodě a hrdostí na dané místo či region. Držitelé značky získají možnost prezentace na společném webu, Facebooku a Instagramu, pozvánky na akce v jiných regionech i Praze, nabídku vzdělávání a kontakty na podobně smýšlející producenty a poskytovatele služeb.

 

Výzva je otevřena do 25.4, více informací a žádost ke stažení je na: https://slavkovskebojiste.cz/2021/04/09/vyzva-k-podavani-zadosti-o-regionalni-znacku-brnensko-originalni-produkt/

 

Prosím o šíření této informace prostřednictvím Vašich webových nebo facebookových stránek.

 

Děkuji za spolupráci a přeji pěkný víkend.

 

Mgr. Hana Tomanová

manažerka CLLD

MAS Slavkovské bojiště, z.s.

Hrušky 166

683 52 Hrušky u Brna

Mobil: +420 604 318 732

e-mail: tomanova@slavkovskebojiste.cz

www.slavkovskebojiste.cz