Očkování I., II. a III. dávkou - Komunitní centrum Židlochovice

Ve čtvrtek 9.prosince 2021 v čase od 9.00 do 11.00 hodin bude v Komunitním centru - Sále probíhat opět očkování proti viru COVID-19. Očkovací vakcínou je Pfizer firmy BioNTech.

Očkování v Židlochovicích je nabízeno jako třetí posilující dávka všem osobám nad 60 let, kterým uplynulo od II. dávky minimálně 5 měsíců a ostatním osobám uplynulo 6 měsíců do aplikace 2. dávky. Je možné se přihlásit i k očkování 1. a 2. dávkou.

Očkování organizujeme ve spolupráci s Jihomoravským krajem a Mobilním očkovací týmem z Nemocnice Tišnov.

Využijte této příležitosti a hlaste se osobně nebo telefonicky v Komunitním centru v Židlochovicích - tel. 737 748 410, nebo na Pečovatelské službě, Masarykova 115 v Židlochovicích-tel. 547 238 578, 604 290 417 do středy 8.prosince 2021 do 16.00 hodin.

 

Doplňující informace pro zájemce o očkování:

 

  • Posilovací dávkou vakcíny se mohou rizikoví pacienti a osoby nad 60 let očkovat 5 měsíců po 2. dávce. Ostatní mohou posilovací dávku dostat po 6 měsících od očkování 2. dávkou.
  • Osoby, které jsou očkované vakcínou Janssen, se mohou přeočkovat už po 2 měsících.
  • Od 1. ledna 2022 dojde ke zkrácení platnosti očkovacích certifikátů na devět měsíců. Po očkování posilovací dávkou není platnost certifikátu v tuto chvíli omezena.
  • Pokud osoba měla mezi II. a III. dávkou pozitivní test na Covid doporučuje se interval pro III. dávku mezi 3 -6 měsíci .
  • Pro posilující dávku je preferenčně po dvou dávkách vakcína Comirnaty opět Comirnaty, ale je též možná vakcína Spikevax (Moderna), po vektorové vakcíně Astra Zeneca, Janssen), mRNA vakcína.

 

Přikládáme:

A prosíme Vás a doporučujeme, abychom předešli shlukování více osob při vyplňování, abyste přiložené dokumenty poskytli svým občanům v papírové nebo elektronické podobě a tím jim umožnili si daný dokument vyplnit doma v klidu a bezpečí. Samozřejmě budou k dispozici i vytištěné od dnešního dne v Komunitním centru Židlochovice.

 

Před samotným očkováním je potřeba předložit pracovnicím Komunitního centra následující údaje:

Jméno a příjmení

Rodné číslo

Zdravotní pojišťovna

Bydliště

Telefon

Email