Ambulantní sociální služba Denní stacionář Židlochovice

Do Denního stacionáře v Židlochovicích rádi přivítáme nové klienty. V přátelském a pohodovém kolektivu zaručujeme příjemně strávený den, který je plný zábavy i možnostmi naučit se a poznat něco nového.

Naše služba je určená pro ty, kterým jejich zdravotní znevýhodnění nedovolí docházet do běžného zaměstnání a při tom by rádi trávili svůj den aktivně v příjemném a podnětném prostředí. Denní stacionář nabízí širokou škálu aktivit. Individuálně se s Vámi domluvíme, co byste se chtěli naučit, nebo v čem byste se chtěli zlepšit či zdokonalit. Zcela respektujeme přání klienta.

Cílovou skupinou je klient ve věku 16 až 65 let se zdravotním postižením, s mentálním postižením, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Denní kapacita klientů je 10, což nám umožňuje se všem klientům plnohodnotně věnovat tak, jak potřebují.

Provozní doba stacionáře:

Pondělí až pátek 7:00 – 17:00 (čas může být přizpůsoben požadavkům klienta). Kontakt: Sociální služby města Židlochovice Masarykova 115 Židlochovice 66701 www.zidlochovice.cz

Kontakt na službu denní stacionář:

Vedoucí denního stacionáře, sociální pracovnice:

Mgr. et. Bc. Lenka Brázdová, DiS.

Telefon: 737 635 203 Email: stacionar@zidlochovice.cz