Nabídka volných pracovních míst v Diakonii BETLÉM

Diakonie BETLÉM hledá pracovníky do přímé péče do denního a týdenního stacionáře v Domově Narnie v Morkůvkách. Pomáháme v Narnii dětem s mentálním a kombinovaným postižením. Jedná se o směny od pondělí do pátku, víkendy a svátky jsou volné. Dále nabízíme 3 týdny dovolené v létě, volno také o Vánocích. Mzda od 21.200 Kč hrubého/měsíčně. Bližší informace podá vedoucí na telefonu 736 603 495 nebo na e-mailu: narnie@betlem.org.

Dále hledáme pracovníky do přímé péče v Chráněném bydlení Mirandie v Brumovicích. Pomáháme zde dospělým lidem s těžkým mentálním postižením a autismem. Jedná se o nepřetržitý provoz na denních a nočních směnách. Nástupní mzda od 22.000 Kč/hrubého. Bližší informace na čísle 777 936 577 nebo na mirandie@betlem.org

Dále nabízíme místo pracovníka v přímé péči v Domově Betlém v Kloboukách u Brna. Pomáháme zde dospělým lidem s těžkým tělesným postižením. Jedná se o nepřetržitý provoz na denních a nočních směnách. Nástupní mzda od 22.000 Kč/hrubého. Bližší informace na čísle 739 244 837 nebo na e-mailu: betlem@betlem.org.