PES na 4. stupni - otevíráme výdejní okno v Obecní knihovně.

Dle rozhodnutí vlády ze dne 20. 11. 2020 se Česko přesune do 4. stupně PES (Protiepidemický systém). Proto od 23.11.2020 do odvolání otevíráme "výdejní okno" předem objednaných knih.

Výdejní okénko (u dveří knihovny) bude otevřeno každé úterý 16-19 hod.

Vybírat můžete z našeho katalogu. http://katalog.mkkurim.cz/clavius/tesany/baze.htm

Můžete si objednat pouze knihy a časopisy. Hry se do odvolání nebudou půjčovat. Knihy objednávejte na e-mailu knihovna@outesany.cz (kdykoli) nebo sms na telefonní číslo 728 194 380. Prosím o uvedení jména a příjmení.

Vždy vyčkejte na zprávu, že máte knihy připraveny a byl vám určen čas k vyzvednutí. Tento čas dodržujte! Vyhnete se tak kontaktu s jinými uživateli knihovny. Návštěva knihovny Přijďte s rouškou a u vstupu si vydezinfikujte ruce a nasaďte rukavice. Dezinfekce bude u vstupu k dispozici. Veškeré připravené tituly najdete u výdejního okénka (u dveří knihovny). Dokumenty jsou připravovány pod kódem složeným z prvních tří písmen jména a příjmení (u kratších jmen je samozřejmě kratší i kód). Pan Radovan Veselý tedy hledá knihy zařazené pod kódem VESRAD. Výpůjčky budou už předem načteny do vašeho čtenářského konta. V knize bude vytištěný seznam všech výpůjček.

Dokumenty, které přijdete vrátit, položíte na stůl. Vrácené výpůjčky, půjdou do karantény.

Martin Fiury